فراخوان شناسایی مشاوران حقیقی و حقوقی

شرکت آرین ماهواره در راستای بهینه سازی فرآیندهای سازمانی، ساختار سازمانی و بهبود فعالیت های بخش منابع انسانی در نظر دارد مشاورین حقیقی و حقوقی فعال در این زمینه ها را شناسایی و از توانمندی آنها استفاده نماید لذا از کلیه مشاورین حقیقی و حقوقی علاقه مند دعوت می گردد روزمه کاری و سوابق خود را به این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با عنوان "دعوت به همکاری مشاورین حقیقی و حقوقی" ارسال نماید تا بررسی لازم صورت گیرد.

 

فراخوان شناسایی پیمانکاران حوزه ارتباطات ماهواره ای و مخابراتی

شرکت آرین ماهواره با توجه به پروژه های خود در حوزه مخابرات، زیر ساخت، فیبر نوری، وایرلس و مایکرویو و ارتباطات ماهواره در نظر دارد پیمانکاران، طراحان و مشاوران، مدیران پروژه حقیقی و حقوقی را در سراسر کشور دعوت به همکاری نماید لذا از کلیه علاقه مندان دعوت می گردد روزمه شخصی و یا شرکتی خود بصورت کامل به آدرس  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  با عنوان " فراخوان شناسایی پیمانکاران حوزه ارتباطات ماهواره ای و مخابراتی" ارسال نمایند شایان ذکر است درصورت ارسال پست الکترونیک با عناوین دیگر ترتیب اثر داده نخواهد شد.

 

تاریخ ایجاد: 1395/08/25

 
 

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.  or   Login
×